KUAFÖR TEZGAHLARI
0090 536 291 66 58
 

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

KUAFÖR TEZGAHLARI 

Ülkemizde ve diğer dünya ülkelerinde ilgi ve taleplerin kuaför sektörüne artması  ve  Buna bağlı olarak imalatçı ve ürün sayısındaki artış kuaför tezgahlarında kaliteli seçimi zorlaştırıyor. Bu sebeplerden  kurulan fabrikamız  kalifiyeli personellerimiz ve  en iyi Ekipmanlarımız ile son teknolojiyi kullanmaktayız. vesizlere dayanıklı , sağlam kuaför tezgahları üretmekteyiz.
 
  Kuaförlerin yaşamakta olduğu ve yaşayabileceği sorunları yakınen bilmekte ve bu konuyu göz önünde bulundurarak sizlere en yüksek kalitelide kuaför tezgahı üretmekteyiz. Sektörümüzde müşteri odaklı hizmetinin kalite düzeyini uluslararası pazarda kabul gören standartlara sahip markamızı daha ileriye götürmek ana hedefimizdir.

   Kuaför tezgahı seçerken bir çok konuda dikkatli olunmalı ve kalitesi önemsenmelidir . Örnegin yüksek kalite Mfdlam , seramik lavabo , teleskopik raylı çekmece , batarya vb. gibi malzemelerin kalitesi yüksek  olması gerekir . Sizlere sunmuş olduğumuz hizmette hijyen ve kaliteyi yüksek tutarak sizi ve müşterilerinizi memnun  etmek için hizmek vermekteyiz.

  Kuaför tezgahları  üretiminde en kaliteli ürünü size sunmak için her detaya ve gereken öneme dikkat eden Lora Fix kuaför ekipmanları olarak sizlere her konuda , her aşamada seve seve yardımcı olmaktan  gurur ve mutluluk duymaktayız…

 

KUAFÖR TEZGAHLARINI GÖRMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN
 

Sayfayı Paylaşın
Pinterest Linkedin


United States of America