BERBER KOLTUKLARI
0090 536 291 66 58
 

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

 BERBER KOLTUKLARI

  
  Ülkemizde ve Avrupa’da  geçmişte olduğu gibi  berber mesleği  günümüzde’de  üstüne koyarak  daha çok popüler ve ilgi çekici  bir meslek  olmakta . Bu şekilde yoğun ilgi duyulması ve giderek  ilgi duyan kişi  sayısını artması doğal olarak  imalatçı sayısında artış göstermektedir. Bu  kadar  imalatçının olması ve ürün sayısının fazlalığı sonucunda ,   Lora fix olarak sizlere her zaman kaliteyi en ucuza vermekteyiz ve bu anlamda da tecrübeli ekibimiz ile ideal bir şekilde ürünler üretmekteyiz.
 
 Berber ve Kuaförlerin  yaşadığı  problem ve  sıkıntıları bilmekte veya olabilecek problemleri  tahmin ederek  en yüksek kalitede berber koltuğu üretmeyi  kendimize  misyon  olarak  belirlemekteyiz  ;  bu hedefimiz  arkasında  her  geçen gün üzerine koyarak  berber koltuğu üretimine devam etmekteyiz . Sizler için hazırlamış olduğumuz berber koltukları sayesinde artık müşterileriniz daha iyi bir şekilde konforlu bir hizmeti satın almış olacaktır.  konforlu bir berber koltuğu ve hijyenik bir ortam da en iyi hizmet sunduğunuz takdirde müşterilerin tek uğrak noktası olacaksınızdır.

   Berber  koltuğu  seçerken  siz değerli müşterilerimizin birçok hususa dikkat etmesi gerekmektedir . Örneğin   deri kalitesi , süngerde yüksek desi kalıp , çelik iskelet ve sağlam hidrolik.. Berberlerin en çok masraf ettiği ürünlerin başında gelmiştir Bozulan koltuklar ya da herhangi bir sorun  olan koltukları atarak yenisini almak ciddi anlam da bir israf olmaktadır. Bu yüzden bizler her zaman müşterilerimizi düşündüğümüz için israfa yol açamayacak ve tasarruflu, dayanıklı koltuklar sayesinde de en ideal ürünleri sizlere sunmaktayız.

  Berber koltukları  üretiminde en kaliteli ürünü size sunmak için her hususa ve detaya  dikkat eden Lora Fix kuaför ekipmanları olarak sizlere her konuda , her aşamada seve seve yardımcı olmaktan  gurur ve mutluluk duymaktayız…

  TÜM BERBER KOLTUKLARI MODELLERİ İÇİN TIKLAYIN